O nás

N.Netcom, prvý predajca hardvéru na Slovensku

Manželia Závodskí sa začali venovať činnosti v oblasti výpočtovej techniky v roku 1990, kedy bol trh pre túto činnosť veľmi otvorený. Modernej techniky bol nedostatok a naskytla sa príležitosť dodávať technické zariadenia pre väčšie podniky. Už predtým pracovali v oblasti výpočtovej techniky, čo im umožnilo od začiatku budovať firmu na odborných skúsenostiach.

Cieľom bolo mať spoolčnosť ústretovú k zákazníkovi, bez ohľadu nato, či sa jednalo o veľké firmy alebo individuálnych domácich zákazníkov. Keď sa zväščil dopyt, obaja zakladatelia sa plne začali venovať podnikaniu. Nestála legislatíva a nedôvera zákazníkov v devädesiatych rokoch boli prekážkami podnikania, ale aj veľkou výzvou v novej oblasti trhu. Konkurenčné subjekty (napr. Eurocomp, Tatran Bednár) z tej doby neuspeli.

Za dvadsať rokov pôsobenia na slovenskom trhu informačných technológií spoločnosť N.Netcom získala bohaté skúsenosti a vyprofilovala sa na systémového integrátora poskytujúceho komplexné systémové riešenia.

Postupne pribúdala konkurencia. Príchod korporácií na Slovensko vytláča menšie spoločnosti z trhu, nie však kvôli neschopnosti malých firiem konkurovať cenou alebo kvalitou ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Hlavnými piliérmi firmy N.Netcom je odbornosť, serióznosť a individuálny prístup k zákazníkovi. Tieto na prvý pohľad samozrejmosti veľké firmy nie sú schopné plne poskytnúť.

Firma N.Netcom je držiteľom certifikátov a partnerom:

Partneri a sponzoring

Partneri firmy N.Netcom:

N.Netcom sponzoruje

  • Internetový projekt RON - DEL fotogaleria Bratislavy

Odporúčame

N.Netcom odporúča:

N.Netcom
  • predaj harvéru a softvéru
  • predaj spotrebného materialu
  • služby v oblasti dátových sietí (projektovanie, realizácia a správa)
  • serverový harvér a softvér
  • IP telefónia
  • záručný a pozáručný servis PC
© 2010 N.Netcom